تابلو اعلانات

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات ابزار پرکاربردی است که از آن برای نمایش پیام های عمومی و تبلیغات، در محیط هایی مانند ادارات، مدارس و دانشگاه ها و همچنین در مراکز عمومی برای برقراری ارتباط و منتشر نمودن رویدادهای آتی مورد استفاده قرار می گیرد. لیست نمرات و معدل دانش آموزان و دانشجویان، لیست اسامی قبول شدگان، لیست شاگردان ممتاز و… همه این موارد می تواند ما را به یاد تابلو اعلانات بیندازد. هدف استفاده از این تابلوها این است که به سرعت پیامی را انتقال بدهد. بسیاری از افراد به علت عدم دسترسی به فناوری های نوین ترجیح می دهند با استفاده از تابلو اعلانات اقدام به برقراری ارتباط با دیگران کنند و از این طریق آن ها را در جریان اطلاعات قرار دهند.

هنگام خرید تابلو اعلانات باید به این نکته توجه کنید که بر اساس فضای کاری خود و نحوه استفاده از آن، سایز مناسبی را انتخاب کنید. قطعا در محیط های بزرگ مانند دانشگاه ها و مدارس تابلو هایی با سایز های بزرگ تر کاربرد بیشتری دارند. در حالی که در مکان های کوچک مانند لابی و راهرو ساختمان های مسکونی و مغازه های کوچک تابلو هایی با سایز کوچک تر، انتخاب مناسب تری خواهند بود.

تابلو اعلانات
انواع تابلو اعلانات بر اساس ابعاد

تابلو های اعلانات با توجه به بودجه و نیاز شما در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ در بازار ها موجود می باشند. در بعضی مواقع نیز شما به سایزی نیاز دارید که در تابلو فروشی ها پیدا نمی کنید. در آن صورت می توانید با تماس به شرکت های سازنده، سایز و طرح مدنظر خود را اعلام کنید.

انواع تابلو اعلانات بر اساس جنس

تابلو های اعلانات دارای طرح و جنس های مختلفی اعم از چوب پنبه، ام دی اف، فلز، چوب و… می باشند. تابلو اعلانات مغناطیسی متداول ترین نوع تابلو اعلانات می باشد که در بازار وجود دارد. دومین تابلو از نوع شیشه ای می باشد که اطلاعات و پیغام ها پشت شیشه نصب می شود. سومین و گران ترین تابلو اعلانات نیز تابلو های دور قاب چوبی می باشند که بسیار زیبا و محبوب می باشند.

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات در فضاهای اداری چه نوع کاربردی دارند؟

در فضاهای اداری با استفاده از تابلو اعلانات پیام ها، یادآوری ها و نکات مهم را به همکاران اعلام می کنند و راهکاری قوی برای برقراری ارتباط بین کارمندان یک مجموعه می باشد. همچنین پیام های اضافه شده بر روی تابلو به آسانی قابل تغییر می باشند. تابلوهای اعلانات در ابعاد مختلفی تولید شده اند. شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود و مجموعه ای که می خواهید از تابلو در آنجا استفاده نمایید تابلو را خریداری نمایید.

کاربردهای تابلو اعلانات در زندگی روزمره چیست؟

مطلع شدن از اخبار و اطلاعات مهم در زندگی روزمره نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و قابل اهمیت است که از این اخبار چگونه با خبر می شویم. برای مثال استفاده از تخته های اعلانات و تخته های وایت برد کوچک برای استفاده در این راه در منزل، امروزه به شدت رواج داشته است و برای اطلاع رسانی سریع تر اخبار و مطالب مهم به دیگر اعضای خانواده بسیار کاربردی نیز واقع شده است.

 

 

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.