میان وعده های مفید برای دانش آموزان در زنگ تفریح

اکنون که فصل درس و مدرسه فرا رسیده است، بهتر است والدین به برنامه غذایی دانش آموزان در طول ساعاتی که در مدرسه مشغول یادگیری و تحصیل می باشند، توجه ویژه ای داشته باشند. یک میان وعده سالم علاوه بر افزایش نشاط و انرژی در دانش آموزان، می تواند در تمرکز و همچنین یادگیری آن ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

تغذیه دانش آموزان

میان وعده های مغذی برای زنگ تفریح

میوه ها را می توان به عنوان یکی از سالم ترین میان وعده ها به شمار آورد. میوه هایی نظیر سیب، موز، کیوی و نارنگی سرشار از ویتامین بوده و به حفظ سلامت کودکان شما کمک خواهند کرد.
خرما، خشکبار و انواع مغز ها نظیر پسته، گردو، بادام، فندق، توت، انجیر خشک و کشمش و … دارای ارزش غذایی بالایی می باشند و استفاده از آن ها درمیان وعده های دانش آموزان توصیه می شود. لقمه هایی نظیر نان و پنیر و گردو، نان و پنیر و سبزی، نان و کره و عسل جز تغذیه های مورد علاقه اکثر افراد می باشند. تهیه و استفاده از آن ها بسیار مقرون به صرفه نیز خواهد بود و نیاز به زمان زیادی نخواهد داشت.

تغذیه دانش آموزان
توجه به برنامه غذایی فرزندان در مدارس و فراهم کردن وعده های مناسب و مفید برای آن ها سبب می شود که دانش آموزان از خوردن تنقلاتی که ارزش غذایی ندارند اجتناب کنند که این امر موجب حفظ سلامت فرزندان شما و همچنین افزایش نشاط و انرژی آن ها خواهد شد.

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.