چهار اثر فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فارغ از اینکه تا چه اندازه علاقه مند به مطالعه و خواندن کتاب باشید، احتمالا عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین به گوشتان خورده باشد. خانم اسکاول شین نویسنده معروف آمریکایی که کتاب های شگفت انگیز بسیاری را به رشته تحریر در آورده است، یکی از پیشگامان عرصه خودپروری و قانون جذب بوده است. بسیاری از جویندگان استقلال، از این نویسنده به عنوان الگویی بی نظیر یاد خواهند کرد.
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین آثار وی می باشد، که همواره پس از گذشت سال های بسیاری تولید آن بی وقفه ادامه دارد. این کتاب سرشار از جملات الهام بخش و انگیزشی است، طوریکه با خواندن آن ها نوع نگرش افراد به زندگی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. این اثر برجسته متشکل از چهار کتاب این نویسنده معروف، به نام های بازی زندگی و چگونگی انجام آن، کلام تو عصای جادویی توست، در مخفی کامیابی و قدرت کلام می باشد.

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
در بخش اول این کتاب نویسنده معتقد است که زندگی یک بازی است، زندگی جنگ و نبرد نیست که بخواهیم تمام قدرت خود را صرف جنگیدن کنیم. در این کتاب خواهید آموخت که هر رفتار، گفتار و تفکری که داشته باشیم دیر یا زود به خودمان برخواهد گشت. خانم فلورانس اسکاول شین در جای‌جای کتاب چهار اثر، بر قدرت زبان تاکید بسیاری دارد. یکی از مفاهیمی که خانم فلورانس اسکاول شین در این کتاب بر روی آن تأکید بسیاری دارد، به کار بردن جملات تأکیدی می باشد. او بر این باور است که با بیان این جملات می توان آن ها را به جهان پیرامون خود ساطع کرد و سپس آن ها به سوی ما باز خواهند گشت. او خواستار این امر خواهد بود که مخاطبان هر روز این جملات تاکیدی را با خود تکرار کنند و در هنگام تکرار آن ها، ایمان داشته باشند که خداوند، به خواسته‌های آن‌ها پاسخ خواهد داد. از نظر خانم نویسنده، ایمان یکی از شروط اصلی موفقیت خواهد بود. او معتقد بود که با ایمان و توکل واقعی به خداوند می توان به خواسته ها و اهداف خود دست یافت.
یکی دیگر از آموزه های این کتاب این است که انسان با تغییر خود می تواند دنیای خویش را نیز تغییر دهد. این نویسنده معتقد است که همه چیز به درون انسان بستگی دارد. هر اندازه که افراد روی رویداد و اندیشه ای تمرکز کنند، پس از مدتی آن رویداد یا اندیشه به واقعیت خواهد پیوست.
آموزه های این اثر برجسته تنها به موارد ذکر شده خلاصه نخواهد شد. این کتاب مملوء از عبارات و جملات و درس های تاثیر گذاری خواهد بود که بر روی زندگی انسان ها و نحوه تفکر و نگرش آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. در صورتیکه خواستار موفقیت، اعتماد به نفس و آرامش هستید این اثر فوق العاده را مطالعه نمایید و نظاره گر تاثیرات فوق العاده آن در زندگی خود باشید.

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.