آنتی ویروس های برتر دنیای دیجیتال

امروزه، یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران این است که چطور از لپ تاپ یا کامپیوتر های خود در برابر ویروس هایی که روز به روز بروزرسانی میشوند محافظت نمایند. این موضوع تا حدی مهم است که حتی برای کاربران حرفه ای هم یک معضل بوده و تمام تلاش خود را میکنند تا با بکار بردن بهترین آنتی ویروس در برابر این موضوع ایستادگی کنند و از این تهدیدات امنیتی در امان بمانند.

اکنون به معرفی نمونه ای از این آنتی ویروس ها میپردازیم:

 

BitDefender Antivirus Plus 2018

هزینه ی سالانه ی این آنتی ویروس 39 دلار می باشد که ممکن است با وجود نرم افزارهای امنیتی رایگان برایتان کمی زیاد باشد؛ زیرا این آنتی ویروس تنها بر روی یک دستگاه قابل اجرا است، در حالی که در سال گذشته هر بسته ی این نرم افزار بر روی سه دستگاه مجزا قابل اجرا بود. وب فیلترینگ این آنتی ویروس به شدت قدرتمند عمل میکند و امکان ورود به سایت های حاوی بد افزار را ازشما سلب می کند و به نوعی نقش مسدود کننده دارد و مرورگری ایمن برای تراکنش های مالی کاربران فراهم میکند.

 

F-secure Antivirus

برخی از کاربران به دلیل سنگینی آنتی ویروس های موجود در بازار از نصب آنتی ویروس  خودداری می کنند ولی F-Secure Antivirus پیشنهاد بسیار مناسبی برای افرادی می باشد که چنین تجربه ای را داشته اند زیرا در این بسته هیچگونه گزینه ی بلا استفاده ای وجود ندارد و تنها یک بسته ی محافظت اینترنتی و آنتی ویروس می باشد. این آنتی ویروس در تست های امنیتی AV از لحاظ محافظتی امتیاز بسیار بالایی را دریافت کرده و ساده بودن آن هرگز به معنی امنیت پایین نمی باشد.از دیگر ویژگی های مثبت این آنتی ویروس رابط کاربری آن است که برای هر سیستم عاملی سبک بوده و تاثیر چندانی روی سرعت سیستم نمیگذارد.