بهترین گوشی های ۵G ؛ نسل پنجم شبکه در بهترین موبایل های ۲۰۱۹

نسل پنجم شبکه تلفن همراه در راه است و به زودی با بهترین گوشی های ۵G معرفی می‌شود. در این مطلب با بهترین موبایل های ۲۰۱۹ با پشتیبانی از شبکه ۵ جی آشنا خواهید شد.

نسل پنجم شبکه تلفن همراه (۵G)، هم اکنون جدیدترین نسل سیستم های ارتباطات سیار سلولی است که در سال ۲۰۱۹ در بهترین موبایل های جهان ارائه می‌شود

در پشت بهترین گوشی های ۵G در سال ۲۰۱۹ میلادی نام های بزرگی دیده می‌شود. سامسونگ گلکسی اس ۱۰، هواوی پی ۳۰ و وان پلاس ۷ برخی از این اسمارت فون ها هستند.

کریستینا آمون Christiano Amon، مدیر عامل کوالکام تایید کرده است که فروشندگان بزرگ گوشی های هوشمند در حال کار روی شبکه ۵ جی هستند و تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ پنجمین نسل شبکه تلفن همراه را به کاربران خود ارائه می‌دهند.

در واقع در اوایل ماه دسامبر ۲۰۱۸ بود که کریستیانا به این نکته اشاره کرد که با شروع تعطیلات ۲۰۱۹ هر گوشی پرچمدار _حداقل در پلتفرم اندروید- که از پردازنده کوالکام استفاده می‌کند از شبکه ۵G پشتیبانی خواهد کرد.

در کنار این صحبت ها و البته خبرهای دیگری از همین دست، می‌توان اطمینان یافت که در سال جدید میلادی شبکه ۵G از آزمایشگاه ها خارج شده و به گوشی های هوشمند راه خواهد یافت.

techrato.com