وان پلاس 7 پرو معرفی شد

پرچم‌داران وان‌پلاس همواره عملکرد نرم و روانی را در اختیار کاربر قرار داده‌اند؛ اما اکنون این شرکت در نظر دارد تا تجربه‌ی کاربری وان‌پلاس ۷ پرو را بیش‌ازپیش ارتقاء دهد. این محصول جدید  نخستین گوشی هوشمند دنیا با نمایشگر ۹۰ هرتزی AMOLED محسوب میشود که به‌موجب آن ژست‌های حرکتی، بسیار نرم‌تر از نمایشگر‌های مرسوم با نرخ نوسازی ۶۰ فریم‌برثانیه صورت خواهد گرفت.

 

“فراگیرترین نمایشگر موجود در بازار “ ادعایی است که وان پلاس برای این گوشی هوشمند خود دارد؛ نمایشگر 6.67 اینچی که تمام نمای جلویی وان پلاس پرو را دربرگرفته است، برای اولین بار در تاریخ وان پلاس مجهز به صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۴۴۰ × ۳۱۲۰ است و از استاندارد+HDR10 پشتیبانی میکند.

وان‌پلاس ۷ پرو فاقد سیستم تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی است؛ اما به‌جای چنین سیستمی، به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر جدیدی اتکا دارد که فرایند احراز هویت را ظرف ۰.۲۱ ثانیه انجام می‌دهد که ۳۸ درصد سریع‌تر از نمونه‌ی به‌کاگیری شده در وان‌پلاس 6T محسوب می‌شود. در حقیقت وان‌پلاس ادعا می‌کند که وان‌پلاس ۷ پرو به سریع‌ترین حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر دنیا مجهز است. علاوه براین ها وان پلاس 7 پرو نخستین گوشی هوشمند چینی ها با سه دوربین اصلی است که البته با چینش عمودی در قاب پشتی گوشی قرار گرفته اند و قابلیت ثبت تصاویر اولتراواید را  دارند.

یکی دیگر از قابلیت های وان پلاس 7 پرو، ثبت و تجمیع چند فریم بصورت همزمان است که تحت عنوان UltraShot مطرح شده که موچب 4 برابر شدن میزان نور جذب شده توسط دوربین میشود و بر این اساس عملکرد دوربین گوشی در تاریکی، بهبود چشمگیری نسبت به نسل قبل پیدا کرده است.