رویه های ارسال سفارش

روشهای ارسال کالا از دیجی نایس

روشهای ارسال سفارشات در تهران و سایر استانها به شرح ذیل میباشد

ارسال سفارشات در تهران:

۱-    ارسال اکسپرس

         مشتریان ساکن شهر تهران در صورتیکه مبلغ محصولات سفارشگذاری شده آنها بیش از دو میلیون تومان باشد میتوانند زمان تحویل سفارش را با توجه به زمانبندی ارائه شده در سایت تنظیم نمایند و چنانچه مبلغ سفارش آنها کمتر از دو میلیون تومان باشد امکان تنظیم زمان تحویل وجود نخواهد داشت.

  – در صورتیکه ارزش فاکتور مشتری بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد ارسال رایگان صورت گرفته و در غیر اینصورت مبلغ چهل و نه هزار تومان به عنوان هزینه ی ارسال از مشتری دریافت میشود

۲-   ارسال پستی

        مشتریان گرامی میتوانند روش ارسال محصولات سفارشگذاری شده ی خود را به صورت پستی انتخاب نمایند در این روش نیز، در صورتیکه ارزش فاکتور مشتری بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد هزینه پستی از مشتری اخذ نمیگردد و در غیر اینصورت مبلغ چهل و نه هزار تومان به عنوان هزینه ی ارسال پستی از مشتری دریافت میشود.

ارسال سفارش سایر استانها به غیر از تهران:

        به طور معمول به دو روش سفارشات به سایر استانها ارسال میگردد

۱-    ارسال پستی

۲-   ارسال از باربری

 ارسال پستی: در صورتیکه سفارشات از لحاظ حجم و اندازه قابل ارسال توسط شرکت پست باشد با پست سفارشی به آدرس مشتریان ارسال میگردد و با توجه به اینکه کلیه سفارشات دیجی نایس از اداره پست مرکزی تهران ارسال میگردد در صورتیکه سفارش قبل از ساعت ۱۵ ثبت و از طرف دیجی نایس تایید شده باشد و آدرس مشتریان گرامی در مراکز استانها باشد به طور معمول تا  پنج الی هفت روزِ کاری بعد مشتریان گرامی محصولات سفارشگذاری شده را تحویل خواهند گرفت این مدت زمان در شرایط و روزهای هفته و با توجه به نوع سفارش میتواند متغییر باشد

ارسال از باربری: در صورتیکه سفارش انجام گرفته از طرف مشتری از لحاظ حجم و اندازه قابل ارسال از طریق شرکت پست نباشد از طریق باربری ارسال میگردد که در اینصورت، کرایه ارسال از باربری مبدا تا باربری مقصد به صورت پس کرایه در زمان تحویل کالا از مشتری دریافت میگردد.

نکات مهم:

        در زمان تحویل سفارشات ارائه کارت ملی معتبر به نام شخصی که آدرس و تلفن وی به عنوان دریافت کننده در زمان ثبت سفارش درج شده الزامی میباشد

        محل تحویل کلیه ی سفارشاتی که آدرس آنها در شهر تهران میباشد جلوی درب اصلی ساختمان بوده، لذا خواهشمند است در این خصوص همکاری لازم را با مامور تحویل سفارش بنمایید.

        در زمان تحویل گرفتن سفارش، تعداد آن را با فاکتور صادر شده مطابقت داده و نسبت به تایید این تطابق در نسخه ی دوم فاکتور که در اختیار مامور ارسال سفارش میباشد اقدام نمایید.

        علاوه بر تطابق تعدادی فاکتور با محصولات سفارشگذاری شده، حتما سلامت فیزیکی محصولات خریداری شده را در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل نمایید و سپس نسبت به تایید نسخه ی دوم فاکتور اقدام نمایید.

        مشتریانی که کفش سفارشگذاری نموده اند لازمست در زمان تحویل و در حضور همکاران تحویل سفارش اقدام به تست سایز نمایند.

        در خصوص محصولات گروه فرش، گلیم و … لازمست مشتری در زمان تحویل گرفتن اینگونه سفارشات و در حضور کارمندان تحویل سفارش نسبت به کنترل سلامت فیزیکی و تایید در نسخه ی دوم فاکتور اقدام نماید.

        فاکتور سفارشات ارسالی از طریق باربری حتما میبایست قبل از ارسال تسویه شده باشد بدین منظور نسبت به پرداخت آنلاین سفارش و یا کارت به کارت مبلغ فاکتور اقدام نمایید.

        خواهشمند است در زمان تحویل گرفتن محصولاتی مثل تلویزیون، انواع یخچال و یخچال فریزر، ماکروویر،اجاق گاز، آبسرکن، ماشین لباسشویی یا ظرفشویی و سایر محصولاتی که در صفحه ی توضیحات آن محصول شرط برقراری گارانتی آنها، بازکردن پلمپ کارتن و نصب آنها توسط کارشناسان نصب شرکت ارائه دهنده میباشد ، فقط نسبت به بررسی سلامت فیزیکی کارتن و یا بسته بندی محصول در حضور همکاران پخش دیجی نایس اقدام نمایید و از بازکردن پلمپ کارتن و … جهت جلوگیری از ابطال گارانتی این محصولات، خودداری نمایید بدیهی است در صورت عدم رعایت شرایط فوق، کلیه عواقب به عهده مشتری میباشد.

        در صورتیکه تمایل به تحویل سفارش خود در اماکن عمومی را دارید حتما میبایست در زمان ثبت سفارش، نسبت به تسویه حساب اقدام نمایید، بدیهی است در صورت مراجعه همکاران تحویل و عدم حضور مشتری در اینگونه اماکن، ارسال سفارش برای بار مجدد منوط به پرداخت کرایه ارسال واقعی محصول میباشد.

        در صورتیکه که به هر دلیلی در فرآیند تحویل کالا از همکاران پخش دیجی نایس، مشکلی به وجود آمد با شماره های 02133229660  و 02133229630 و 02133209611 تماس بگیرید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.